kandydatów

Etat Monter

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Poszukujesz lekkiej, siedzącej pracy w centrum Bydgoszczy? Ważne są dla Ciebie wolne weekendy? Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu? Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem!

Zatrudniamy również na wakacje!

Monter
Bydgoszcz

 oferujemy
  • prostą pracę produkcyjną przy montażu podzespołów elektronicznych
  • wolne weekendy (praca pn-pt, w systemie III zmianowym)
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzamy wszystkie składki), możliwość długofalowej współpracy
  • lokalizacja zakładu: okolice Dworca PKP
zadania
  • montaż podzespołów elektronicznych
  • wykonywanie prostych prac produkcyjnych
  • dbanie o porządek stanowiska pracy

oczekujemy

  • zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • dyspozycyjności do pracy od pn do pt
  • sprawności manualnej
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Pozostałe oferty pracy w firmie Randstad Polska Sp. z o.o.
Etat Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa w firmie: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Toruń 21-07-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-06-2021
Wyświetleń: 199