kandydatów

Etat Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Firma: Purinova Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Miejsce pracy: Bydgoszcz
miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres zadań:
  • Nadzór nad gospodarką odpadami na terenie firmy,
  • Nadzór nad gospodarką wodno-ściekową,
  • Kontrola i zlecanie badań lub analiz wynikających z posiadanych decyzji administracyjnych (np. analiza hałasu),
  • Współpraca z organizacjami odzysku w sprawie wprowadzanych na rynek: opakowań po środkach niebezpiecznych, produktów w opakowaniach, baterii i akumulatorów, sprzętu elektrycznego i elektronicznego,
  • Nadzór i aktualizacja posiadanych decyzji administracyjnych, w tym tworzenie niezbędnych dokumentacji i wniosków, także przy współpracy z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi,
  • Wykonywanie sprawozdań związanych z ochroną środowiska,
  • Sporządzanie, nadzorowanie procedur i instrukcji związanych z ochroną środowiska oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych w tym zakresie,
  • Aktualizowanie danych dotyczących spółki w systemach do nadzoru środowiska: BDO, KOBiZE, BOWOiK, BDR, PRTR;
  • Bieżące monitorowanie przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska,
  • Współpraca z organami administracji publicznej, w tym organami kontrolującymi, w zakresie ochrony środowiska.
Nasze oczekiwania:
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Preferowane wykształcenie wyższe w kierunku Ochrona Środowiska,
  • Znajomość przepisów dotyczących ochrony środowiska,
  • Doświadczenie przy pracach związanych ze sporządzaniem wniosków o uzyskanie decyzji administracyjnych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość ISO 14001 – mile widziana.
To oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko pełne wyzwań,
  • Stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, bony świąteczne,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach,
  • Przyjemną atmosferę w pracy, skupioną na partnerstwie.