kandydatów

Etat Przedstawiciel ds. eksportu rynki wschodnie

Firma: Gamet S.A. miejsce pracy: Toruń

NAJWIĘKSZY POLSKI PRODUCENT
I JEDEN Z EUROPEJSKICH LIDERÓW
W BRANŻY DEKORACYJNYCH AKCESORIÓW
MEBLOWYCH I BUDOWLANYCH
POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO:

Przedstawiciel ds. eksportu rynki wschodnie
Opis stanowiska:
  • Budowanie długotrwałych i stabilnych relacji z obecnymi kontrahentami firmy oraz pozyskiwanie nowych na rynkach wschodnich
  • Opracowanie i realizacja strategii oraz planów sprzedażowych na dedykowanych rynkach
  • Obsługa zamówień w systemie informatycznym
  • Współpraca z innymi działami w firmie (logistyka, marketing, księgowość) oraz firmami spedycyjnymi i agencjami celnymi
  • Sporządzanie i aktualizacja raportów handlowych
  • Realizacja celów sprzedażowych i założeń budżetowych
  • Udział w targach oraz spotkaniach handlowych
  • Współpraca przy wdrażaniu nowych/adaptacja istniejących produktów do wymagań rynku
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Min. rok doświadczenia w pracy w dziale eksportu lub handlowym
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego, mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność nieszablonowego rozwiązywania problemów
  • Prawo jazdy kategorii B, gotowość do podróży służbowych
Oferujemy:
  • Atrakcyjną pracę w dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość skorzystania z karty sportowej, ubezpieczenia grupowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1000).”