kandydatów

Etat Inżynier Automatyk

Firma: Gamet S.A. miejsce pracy: Toruń

NAJWIĘKSZY POLSKI PRODUCENT
I JEDEN Z EUROPEJSKICH LIDERÓW
W BRANŻY DEKORACYJNYCH AKCESORIÓW
MEBLOWYCH I BUDOWLANYCH
POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO:

Inżynier Automatyk
Miejsce pracy: Toruń
Podstawowy zakres obowiązków obejmuje:
  • Zapewnienie prawidłowości funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych (przeprowadzanie konserwacji i remontów oraz usuwanie usterek)
  • Uruchamianie i serwisowanie urządzeń
  • Projektowanie układów automatyki
  • Usprawnianie i optymalizacja systemów automatyki
  • Tworzenie, aktualizacja oraz nadzór nad dokumentacją techniczną (w tym schematów elektrycznych)
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • przygotowywanie list części zakupowych
  • dobór rozwiązań technicznych (sprzętowych, programowych, funkcjonalnych)
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu automatyki, robotyki, pokrewne
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej (napędy, falowniki, czujniki, przetworniki itp.)
  • Umiejętności czytania i tworzenia dokumentacji technicznej (również w j. angielskim)
  • uprawnienia energetyczne eksploatacyjne i dozorowe grupa 1
  • Mile widziana znajomość AutoCAD
  • Umiejętności programowania sterowników PLC ( m.in. Simens, Mitsubishi)
  • Mile widziana umiejętność diagnostyki maszyn CNC
  • Mile widziana umiejętność programowania robotów Fanuc i ABB
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w dużej organizacji o profilu produkcyjnym
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1000).”