kandydatów

Etat Inżynier konstruktor

Firma: Gamet S.A. miejsce pracy: Toruń

NAJWIĘKSZY POLSKI PRODUCENT
I JEDEN Z EUROPEJSKICH LIDERÓW
W BRANŻY DEKORACYJNYCH AKCESORIÓW
MEBLOWYCH I BUDOWLANYCH
POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO:

Inżynier konstruktor
Miejsce pracy: Toruń
Podstawowy zakres obowiązków obejmuje:
  • Tworzenie projektów nowych produktów
  • Konstruowanie form wtryskowych do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz ciśnieniowych do odlewania stopów ZnAl i AL
  • Konstruowanie oprzyrządowania do realizacji produkcji
  • Nadzór nad realizacją projektów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz opiekę nad aktualną dokumentacją: aktualizacje, wprowadzanie zmian
  • Proponowanie nowych, innowacyjnych rozwiązań technicznych
  • Współpraca z działem technologicznym, jakości, produkcji, marketingu
Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: Mechanika i budowa maszyn, Budowle i konstrukcje inżynierskie lub pokrewne)
  • Znajomości oprogramowania CAD 3D, między innymi ProE
  • Samodzielności i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w dużej organizacji o profilu produkcyjnym
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do karty Benefit i aktywności grupowych
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1000).”