kandydatów

Etat Kucharz-sushi master (nr 2218)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Kucharz-sushi master (nr 2218)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2218
OBOWIĄZKI:
samodzielne przygotowywanie sushi i potraw kuchni azjatyckiej, dekorowanie dań, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.Miejsca wykonywania pracy: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 38b, 85-088 Bydgoszcz; ul. Ks. Schulza 9a, 85-315 Bydgoszcz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
Uprawnienia: kucharz kuchni azjatyckiej

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie gastronomiczne lub kursy zawodowe, mile widziane doświadczenie na stanowisku sushi master albo kucharz kuchni japońskiej, znajomość receptur do przygotowania potraw sushi, dobra organizacja pracy, umiejętność estetycznej prezentacji potraw, porozumiewanie się w języku angielskim i rosyjskim.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy