kandydatów

Etat Ślusarz (nr 2225)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Ślusarz (nr 2225)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2225
OBOWIĄZKI:
NA CZYM BĘDĄ POLEGAĆ TWOJE PRZYKŁADOWE OBOWIĄZKI: - wiercenie na wiertarkach, - gwintowanie, - gratowanie i szlifowanie elementów metalowych, - nitowanie - wyginanie elementów na prasach, - montaż i demontaż podzespołów, - wymyślanie i budowa różnych przyrządów pomocniczych, - budowa prostych konstrukcji stalowych, - montaż i naprawa prostych mechanizmów, - inne prace ślusarskie. OFERUJEMY: - umowa o pracę na pełen etat - pracę w rozwijającej się firmie z tradycjami, - stabilność zatrudnienia, - pracę w przyjaznej atmosferze, w której cenimy zaangażowanie i współpracę - prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach - pracę na terenie Bydgoszczy - pracę dla ciekawych klientów (w tym dla powszechnie rozpoznawanych kolejowych marek) - współudział w tworzeniu i kształtowaniu tak bardzo modnej ostatnio branży jaką jest transport szynowy TA PRACA NIE JEST DLA CIEBIE JEŚLI: - nie spełniasz powyższych wymagań koniecznych - szukasz pracy tylko na chwilę - nie lubisz angażować się w wykonywaną pracę - marzysz o pracy w korporacji (nigdy przenigdy nie chcemy się nią stać!).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ślusarz* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

NASZE OCZEKIWANIA:- umiejętność wiercenia, gwintowania,- umiejętność czytania rysunku technicznego,- umiejętność organizacji stanowiska pracy,- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z zakresu wykonywanej pracy - minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac w zawodzie ślusarz,- umiejętność obsługi maszyn i urządzeń warsztatowych,- zdolności manualne,- samodzielność, sumienność, dokładność i odpowiedzialność.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy