kandydatów

Etat Konwojent art. spożywczych - Pomocnik kierowcy

Firma: KCD Dystrybucja Sp z. o. o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 4953004, z dnia 2021-06-16

KCD Dystrybucja jest nowoczesną, rozwijającą się firmą branży FMCG w regionie kujawsko-pomorskim, zajmuje się dystrybucją produktów spożywczych takich jak soki, napoje, piwo oraz suchych produktów spożywczych.

Konwojent art. spożywczych - Pomocnik kierowcy

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • załadunek i rozładunek towaru w punktach handlowych
  • charakter wykonywanej pracy wiąże się z godzinami nadliczbowymi

Wymagania

  • aktualna książeczka zdrowia sanepid
  • mile widziana znajomość branży spożywczej (soki, napoje, alkohole)
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę na terenie zaopatrywania przez firmę – województwo kujawsko-pomorskie i ościenne
  • wynagrodzenie netto od 2 000,00 zł do 2 300,00 zł
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-06-2021
Wyświetleń: 269