Etat Specjalista ds. bhp, ppoż i ochrony środowiska(nr 2265)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista ds. bhp, ppoż i ochrony środowiska(nr 2265)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2265
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków - nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP, ppoż. i ochrony środowiska,- przeprowadzanie pomiarów środowiska pracy i analiza ryzyka zawodowego,- prowadzenie dokumentacji oraz opracowywanie wewnętrznych procedur, instrukcji i raportów z zakresu BHP i PPOŻ. zgodnie z przyjętymi standardami i przepisami prawa,- prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP,- sporządzanie dokumentacji powypadkowej,- dobór środków ochrony indywidualnej do poszczególnych zagrożeń,- wsparcie merytoryczne dla pracowników i kadry zarządzającej w zakresie BHP,- współpraca z organami zewnętrznymi np. PIP, PIS, Służba zdrowia,- przygotowywanie i analiza raportów, statystyk i cyklicznych zestawień z zakresu ochrony środowiska i BHP dla Zarządu oraz instytucji zewnętrznych,- udział w pracach dotyczących spełnienia przez Spółkę wymagań formalno-prawnych w zakresie ochrony środowiska,- współpraca z podmiotami gospodarczymi w zakresie zbierania i unieszkodliwiania odpadów,- obsługa i nadzór baz danych BDO i KOBIZEkwota wynagrodzenia: 5000 zł brutto + premia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

Wymagania:- wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie BHP, - gotowość do poszerzania wiedzy i dalszego rozwoju,- zaangażowanie w pełnione obowiązki,- doświadczenie w pracy na stanowisku inspektora ds. BHP, - bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów z obszaru BHP, ochrony środowiska i przepisów przeciwpożarowych- biegła znajomość pakietu MS Office,- dobra organizacja pracy własnej, staranność i zaangażowanie,- prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy