Etat Samodzielny referent w oddziale normowania i bezpieczeństwa środków bojowych(nr 2274)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Samodzielny referent w oddziale normowania i bezpieczeństwa środków bojowych(nr 2274)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2274
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków:1. Analizowanie baz danych i systemów elektronicznych ewidencji środków bojowych.2. Wykonywanie analiz dokumentów normatywnych obowiązujących w NATO, w obszarze bezpieczeństwa eksploatacji i przechowywania środków bojowych.3. Prowadzenie bazy danych certyfikatów klasyfikacyjnych i kart ocen materiałów wybuchowych oraz obowiązujących dokumentów normatywnych, dotyczących gospodarowania środkami bojowymi.4. Realizacja zadań obejmujących optymalizację systemu przechowywania środków bojowych w Siłach Zbrojnych RP.5. Weryfikacja potrzeb inwestycyjnych oraz nadzór merytoryczny nad ich realizacją.6. Normowanie obszaru gospodarowania i zarządzania środkami bojowymi w ramach tworzenia pism, wytycznych, instrukcji.7. Udział w pracach komisji wyznaczonych do ustalania stref ochronnych oraz komisji lokalizacyjnych.wynagrodzenie brutto: 3.390 zł + premia regulaminowa 25%Rodzaj umowy: umowa na okres próbny (docelowo umowa na czas nieokreślony, w pełnym wymiarze czasu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie (preferowane techniczne).Doświadczenie zawodowe: minimum 4 lata pracy zawodowej (wykształcenie wyższe 2 lata).Wymagania dodatkowe:1. Znajomość przepisów krajowych i branżowych w zakresie:- wytwarzania i obrotu materiałów wybuchowych oraz mienia koncesjonowanego;- zarządzania i gospodarowania środkami bojowymi w SZ RP;- wymagań stawianych obiektom magazynowym dedykowanym do przechowywania środków bojowych wraz z ich usytuowaniem;- przewozu towarów niebezpiecznych (ADR, RID, IDMG, IATA);- ogólnej znajomości zagadnień związanych z pracą w pionie funkcjonalnym logistyki.2. Umiejętność samodzielnego redagowania pism, meldunków, tworzenia prezentacji oraz raportów wynikowych.3. Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem w zakresie pakietu biurowego.4. Umiejętność interpretacji i analizy informacji zawartych w bazach danych oraz stosowania obowiązujących przepisów krajowych i branżowych.5. Kreatywność i inicjatywa w działaniu.6. Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, komunikatywność, samodzielność w pracy oraz umiejętność podejmowania decyzji.7. Preferowane wykształcenie wyższe, doświadczenie na podobnym stanowisku pracy oraz znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 390 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy