Etat Pomoc administracyjna-pracownik działu budżetowo-finansowego w dziale budżetowo-finansowym w powiato

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu miejsce pracy: Inowrocław

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Pomoc administracyjna-pracownik działu budżetowo-finansowego w dziale budżetowo-finansowym w powiatowym centrum pomocy rodzinie w inowrocławiu - nabór nr 1/2021 (nr 1649)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/21/1649
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku w szczególności obejmować będzie:1) dekretacja dokumentów księgowych;2) uzgadnianie sald i zapisów na kontach księgowych;3) udział w sporządzaniu sprawozdań;4) współpraca z instytucjami zewnętrznymi;5) księgowanie wyciągów bankowych;6) bieżąca współpraca z innymi działami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w InowrocławiuWarunki zatrudnienia:1) umowa o pracę na czas zastępstwa podczas usprawiedliwionej nieobecności pracownika;2) praca będzie wykonywana w ramach stosunku pracy w podstawowym systemie czasu pracy;3) miejsce świadczenia pracy: siedziba Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Inowrocławiu. Warunki pracy:1) praca w pomieszczeniach biurowych, z wykorzystaniem komputera, urządzeń biurowych;2) budynek i jego wyposażenie zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy, warunki są dostosowane do rodzaju wykonywanych prac;3) praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym;4) obciążenie mięśniowo-szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych.Pracownikom oferujemy:a) dodatek za wieloletnia pracę w wysokości od 5% do 20 % wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,b) trzynaste wynagrodzenie,c) świadczenia socjalne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:1) Wykształcenie:a) wykształcenie wyższe ekonomiczne,b) roczny staż pracy,c) znajomość zasad rachunkowości,d) wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.2) Oświadczenia kandydata, że:a) nie jest i nie był pozbawiony władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest zawieszona ani ograniczona;b) wypełnia obowiązek alimentacyjny w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niego wynika;c) nie był skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;d) posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta w pełni z praw publicznych;e) posiada obywatelstwo polskie;f) posiada nieposzlakowana opinię.2. Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem pracy:1) doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w finansach i księgowości,2) umiejętność samodzielnej organizacji pracy;3) umiejętność pracy w zespole;4) komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność;5) umiejętność interpretacji przepisów

Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu