kandydatów

Etat Starszy księgowy(nr 2289)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Starszy księgowy(nr 2289)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2289
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:- kontrola dowodów księgowych pod względem formalno-rachunkowym w świetle wymogów określonych w ustawie o rachunkowości; - dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych dotyczących Funduszu Administracyjnego do programu finansowo-księgowego; - obsługa bankowości elektronicznej w zakresie terminowej realizacji zobowiązań; przyjmowanie korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej dotyczącej Wydziału Finansowo-Księgowego i przekazywanie na odpowiednie stanowiska;- prowadzenie uzgodnień kosztów w ujęciu miesięcznym i kwartalnym z komórkami merytorycznymi w zakresie Funduszu Administracyjnego; - opracowywanie rachunków, faktur oraz innych dokumentów rozliczeniowych polegające na stwierdzeniu przeprowadzenia kontroli formalnej i rachunkowej i przekazywanie do zatwierdzenia; - wystawianie faktur sprzedaży i not księgowych z programu finansowo-księgowego. Warunki pracy: Praca administracyjno-biurowa wykonywana w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym,w tym praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Budynek Oddziału Regionalnego KRUS w Bydgoszczy nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek dziewięciokondygnacyjny, jest winda nieprzystosowana do przewozu wózków inwalidzkich. Praca wymaga przemieszczania się pomiędzy piętrami.umowa na zastępstwo
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania konieczne:- wymagane wykształcenie: minimum średnie, preferowane administracyjne, ekonomiczne,- znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS,- znajomość ustawy o rachunkowości, znajomość ustawy o finansach publicznych,- umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych,- umiejętność pracy w zespole, rzetelność, komunikatywność, wysoka kultura osobista,- co najmniej 2-letni staż w pracy w przypadku wykształcenia średniego, w przypadku posiadania wykształcenia wyższego staż pracy nie jest wymagany.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy