Etat Pedagog w środowiskowym domu samopomocy/dzienny ośrodek wsparcia(nr 2359)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pedagog w środowiskowym domu samopomocy/dzienny ośrodek wsparcia(nr 2359)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2359
OBOWIĄZKI:
udział w pracach Zespołu Wspierająco-Aktywizującego w ŚDS, układanie indywidualnych planów postępowania wspierająco-aktywizującego dla podopiecznych ŚDS i ich realizacja, poradnictwo pedagogiczne, prowadzenie treningów umiejętności społecznych i komunikacyjnych, prowadzenie zajęć przygotowujących do uczestnictwa w warsztatach terapii zajęciowejumowa o pracę w zastępstwie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

minimum 3 miesięczne doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi,umiejętność pracy w zespole,wysoka kultura osobista,empatia, wrażliwość,dodatkowym atutem będą ukończone szkoły lub kursy z zakresu terapii zajęciowej, umiejętności wokalno-instrumentalne

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 335 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy