kandydatów

Etat Specjalista urolog(nr 2328)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista urolog(nr 2328)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2328
OBOWIĄZKI:
Między innymi wszystkie operacje laparoskopowe i pełna endourologia w wykorzystaniem lasera holmowego.pierwsza umowa na okres próbny, docelowo zatrudnienie na stałe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Lekarz - specjalista urologii (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
Uprawnienia: Lekarz – prawo wykonywania zawodu

Wymagania inne:

aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza na terenie RP, specjalista urolog lub równoważne, minimum 3 lata doświadczenia w pracy w oddziale zabiegowym, doświadczenie/ umiejętności w endourologii, szczególnie w procedurach typu RIRS (retrograde intrarenal sugery) endoskopowa wsteczna chirurgia śródnerkowa, doświadczenie /umiejętności w dziedzinie endoskopowej enukleacji prostaty typu HoLEP laserowej enukleacji prostaty, doświadczenie (umiejętności) w przezkroczowej biopsji prostaty w znieczuleniu ogólnym i miejscowym

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 100 - 8 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy