kandydatów

Etat Monter(nr 1650)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Monter(nr 1650)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1650
OBOWIĄZKI:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: - dokładna znajomość instalowanych urządzeń końcowych, - znajomość przebiegu kablowych linii telefonicznych, ich pojemności oraz miejsca zakończenia, - dokonywanie okresowych pomiarów kabli doziemnych, - dokonywanie okresowych przeglądów aparatów telefonicznych, - przedstawienie kierownikowi stacji potrzeb oraz terminowe rozliczenie z zużycia, - współpraca z innymi komórkami wewnętrznymi w zakresie usuwania uszkodzeń, - prowadzenia dokumentacji zajętości kabli telefonicznych. Wyzwania jakie na Ciebie czekają: - praca na rzecz bezpieczeństwa informatycznego i łączności, - praca z najnowszymi technologiami. Co możemy Ci zaoferować: - regularne i terminowe wynagrodzenie, - wynagrodzenie roczne i dodatki stażowe, - stabilne warunki zatrudnienia /umowa o pracę/, - elastyczne godziny pracy, - możliwość rozwoju zawodowego przy doświadczonym zespole, - system motywacyjny /dodatkowe premie, dodatkowe urlopy wypoczynkowe/, - pakiet socjalny /dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, zapomogi/, - pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, - pracę w dynamicznym zespole. Informacje dodatkowe: - norma czasu: skrócona do 5 godzin i 15 minut dziennie/przeciętnie 26 godzin i 15 minut w tygodniu, - wysiłek fizyczny: znaczny, - szkodliwość lub uciążliwość na stanowisku pracy: praca na wolnym powietrzu oraz w studzienkach telekomunikacyjnych, praca na wysokości i w zagłębieniach. Wymiar etatu: 0,75. Oferta dotyczy Regionalnego Centrum Informatyki

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych (telemonter)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymaganie niezbędne: - poziom wykształcenia: zasadnicze, kierunek - profil: monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych/telemonter, - staż pracy: nie jest wymagany, - umiejętności: znajomość obsługi i naprawy urządzeń końcowych tj. telefon, fax, znajomość obsługi przyrządów pomiarowych, znajomość podstawowcych typów kabli teletechnicznych i ich zastosowania. Wymagania dodatkowe: - poświadczenie bezpieczeństwa: osobowe, upoważniające do dostępu do informacji niejawnych, - doświadczenie: preferowany staż pracy 3 lata na stanowisku monter lub na stanowisku o podobnym charakterze pracy.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy