Etat Pakowacz ze znajomością języka tureckiego i niemieckiego (nr 2402)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Białe Błota

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pakowacz ze znajomością języka tureckiego i niemieckiego (nr 2402)
Miejsce pracy: Białe Błota
Numer: StPr/21/2402
OBOWIĄZKI:
przygotowanie zleceń i pakowanie blach w rolkach na dziale produkcji, obsługa wózka widłowego i suwnicy, obsługa specjalistycznych programów PPS-Metals i Prime-Chorus, utrzymywanie kontaktu z tureckim opiekunem projektu, komunikacja w języku niemieckim z koordynatorami i pracownikami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

umiejętność obsługi programów PPS-Metal i Prime-Chorus, dyspozycyjność i gotowość do pracy poza granicami kraju, mile widziana obsługa wózka widłowego i suwnicy.

Miejsce pracy:

Białe Błota

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy