kandydatów

Etat Asystent Notarialny

Firma: Kancelaria Notarialna miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 4907764, z dnia 2021-06-23

Kancelaria Notarialna

Notariusz, – osoba upoważniona przez władzę państwową do stwierdzania pewnych faktów, mających znaczenie prawne (np. własnoręczności podpisów, zgodności odpisów, daty czynności itp.) oraz współdziałania przy sporządzaniu pewnych aktów prawnych (np. umowy sprzedaży, darowizny, aktu poświadczenia dziedziczenia itp.).

Asystent Notarialny

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

Sporządzanie projektów aktów notarialnych, poświadczeń i innych czynności.

  • udzielanie klientom wyjaśnień i informacji.
  • przyjmowanie dokumentów.
  • obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów kancelarii
  • prowadzenie dokumentacji kancelarii
  • obsługa korespondencji kancelarii
  • kontakt z sądami i innymi urzędami

Wymagania

  • skrupulatność, sumienność i doskonała organizacja pracy
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność obsługi programów pakietu Office

Oferujemy

  • wynagrodzenie do ustalenia, zależne od postępów w wykonywaniu obowiązków
  • forma zatrudnienia do ustalenia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-06-2021
Wyświetleń: 302