kandydatów

Etat Księgowy(nr 2510)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Białe Błota

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Księgowy(nr 2510)
Miejsce pracy: Białe Błota
Numer: StPr/21/2510
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków i odpowiedzialności dla stanowiska:* Prowadzenie kasy- przyjmowanie i wypłacanie gotówki w biurze Nadleśnictwa,* Sporządzanie raportów kasowych,* Dekretowanie i księgowanie dokumentów sporządzanych w zakresie swoich obowiązków.* Księgowanie faktur obcych dotyczących usług leśnych,* Dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych,* Księgowanie not księgowych własnych,* Sporządzanie i wysyłanie potwierdzeń sald,* Sprawdzanie pod względem formalno rachunkowym dowodów księgowych,* Prowadzenie windykacji należności i spłaty zobowiązań,* Bieżąca analiza obrotów i sald przypisanych kont,* Uczestniczenie w pracach nad sporządzaniem sprawozdań finansowych miesięcznych i okresowych,* Udział w pracach nad przygotowaniem planów rocznych,* Archiwizacja dokumentów związanych z zakresem czynności,* Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego. Szczegółowy zakres pracy zostanie określony po zatrudnieniu.Zatrudnienie od 1 sierpnia 2021 r., na czas określony jednego roku z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony.Wynagrodzenie zgodne z Ponadzakładowym Układem Zbiorowym Pracy dla Pracowników PGL LP z dnia 29.01.1998 r. z późniejszymi zmianami.Świadczenia socjalne i zdrowotne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- wykształcenie średnie z zakresu finansów i rachunkowości,- min. 2 lata w pracy związanej z księgowością i finansami.Dodatkowym atutem będzie:- wykształcenie wyższe z zakresu finansów i rachunkowości,- min. 2 lata w pracy związanej z księgowością i finansami,- prawo jazdy kategorii B,- znajomość Systemu Informatycznego Lasów Państwowych,- znajomość przepisów o rachunkowości,- znajomość przepisów prawa podatkowego z zakresu podatku VAT, PDOF, PDOP,- dobra znajomość oraz umiejętność praktycznego stosowania przepisó z zakresu rachunkowości.

Miejsce pracy:

Białe Błota

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy