kandydatów

Etat Młodszy monter operator (nr 2394)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Młodszy monter operator (nr 2394)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2394
OBOWIĄZKI:
praca siedząco-stojąca-chodząca przy montażu kabli i wiązek kablowych polegająca na wyprodukowaniu wyrobu w oparciu o dokumentację, otrzymany materiał i narzędzia; praca na linii produkcyjnej w zespole mającym postawiony cel ilościowy oraz wymagania jakościowe; na montaż składają się m.in. takie czynności jak pomiar długości, odizolowanie kabla, montaż konektora, zaciskanie styków, montaż przewodów zgodnie ze schematem połączeń (rozróżnianie kolorów), lutowanie, skręcanie obudowy, obkurczanie tuby termokurczliwej opalarką, test elektryczny, oklejanie wyrobu naklejką, spakowanie wyrobu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Zawód: Monter wiązek elektrycznych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Lutowanie

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie i doświadczenie zawodowe w pracy na linii produkcyjnej w zespole mającym postawiony cel ilościowy oraz wymagania jakościowe, umiejętność przeprowadzania testu elektrycznego, gotowość do pracy zmianowej w zespole pracowników ukraińskich.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy