kandydatów

Etat Asystent / Asystentka z jęz. niemieckim

Firma: Formanway miejsce pracy: Toruń

Klient ForManWay, firma działająca w obszarze organizacji eventów i konferencji biznesowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka z jęz. niemieckim
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: 54/2021

Zadania:

  • Organizacja i zarządzanie kalendarzem spotkań Dyrekcji
  • Codzienne wsparcie Dyrektora w sprawach operacyjnych
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych, dokumentacji i prezentacji na potrzeby firmy
  • Zapewnianie prawidłowego obiegu korespondencji, dokumentów i informacji oraz nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe, spożywcze i inne
  • Bieżąca współpraca z innymi obszarami w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (możliwość pracy w pełnym wymiarze w ciągu tygodnia)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy administracyjno-biurowej
  • Znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie jak i w piśmie na poziomie co najmniej B2
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu
  • Poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość
  • Prawo jazdy kat. B (po roku pracy zmiana lokalizacji i konieczność dojazdów do fabryki około 20 km od Torunia)

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę rozwojowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę multisport oraz możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych oraz językowych
  • Ubezpieczenie na życie
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.