Etat Asystent / Młodszy Specjalista Wsparcia Techniczno-Handlowego

Firma: MARGO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. miejsce pracy: Toruń

Ogłoszenie numer: 5039091, z dnia 2021-06-29

Ogólnopolski dystrybutor części zamiennych do maszyn i urządzeń dla wszystkich gałęzi przemysłu.

26 lat doświadczenia na rynku / 200 pracowników

8 000 klientów / 52 000 produktów w ciągłej sprzedaży

Asystent / Młodszy Specjalista Wsparcia Techniczno-Handlowego

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • Wsparcie pracowników działu handlowego
  • Realizowanie zamówień złożonych przez klientów
  • Szybkie przygotowywanie ofert handlowych
  • Rozwijanie sprzedaży części do maszyn u obecnych klientów firmy
  • W perspektywie możliwość awansu na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne),
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży lub w zakupach artykułów technicznych (może być znaczącym atutem)
  • Mile widziani studenci ostatnich lat lub absolwenci studiów o kierunku Mechanika i Budowa Maszyn, Robotyka, Automatyka, Fizyka Techniczna
  • Zdolności analityczne, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Miejsce zamieszkania w Toruniu lub najbliższej okolicy
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej firmie będącej liderem na rynku
  • Pakiet szkoleń wdrażających, branżowych i kompetencyjnych
  • Atrakcyjne i przejrzyste wynagrodzenie oparte na części stałej i premiowej bez górnej granicy
  • Rozwój osobisty pod względem wiedzy technicznej,
  • Szacunek do pracowników i efektywnej pracy z możliwością rozwoju zawodowego
  • Wsparcie techniczne doradców produktowych
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Możliwość pełnego wykorzystania swojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-06-2021
Wyświetleń: 210