kandydatów

Etat Koordynator projektów junior (nr 2580)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Koordynator projektów junior (nr 2580)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2580
OBOWIĄZKI:
RWS Holdings plc jest wiodącym na świecie dostawcą zaawansowanych technologicznie usług językowych związanych z zarządzaniem treścią i własnością intelektualną. Pomagamy naszym klientom w nawiązywaniu kontaktów i realizacji nowych projektów na całym świecie poprzez przekazywanie kluczowych treści biznesowych w skali globalnej oraz umożliwienie ochrony i realizacji ich innowacji.Nasza wizja opiera się na pomocy organizacjom w efektywnej interakcji z osobami na całym świecie poprzez rozwiązywanie problemów związanych z językiem, treścią i dostępem do rynku dzięki dogłębnej wiedzy i inteligentnej technologii.Do naszych klientów należy 90 ze 100 największych marek na świecie, 10 największych firm farmaceutycznych i 18 z 20 największych firm patentowych na świecie. Nasza baza klientów obejmuje Europę, Azję i Pacyfik oraz Amerykę Północną i Południową w sektorach: technologicznym, farmaceutycznym, medycznym, prawnym, chemicznym, motoryzacyjnym, rządowym i telekomunikacyjnym, które obsługujemy z biur na pięciu kontynentach.Założona w 1958 roku firma RWS ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i jest notowana na AIM, rynku regulowanym Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych (RWS.L).Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.rws.comOPIS STANOWISKA:- zarządzanie powierzonymi zadaniami- dbanie o zachowanie ciągłości projektów- kompleksowa obsługa klienta- informowanie klienta o postępach w pracach nad projektem, także z perspektywy finansowej- budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji oraz efektywnej komunikacji z zespołemOFERUJEMY:- stabilność zatrudnienia (umowę o pracę)- pracę zdalną- prywatną opiekę medyczną- interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie - możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji (system awansów poziomych i pionowych)- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych trenerów- aktywny udział w projektach międzynarodowych- kartę Multisport
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

WYMAGANIA:- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)- znajomość pakietu MS Office- komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole, orientacja na klienta- dobra organizacja pracy i dokładność- umiejętność działania pod presją czasu- zdolność do analitycznego myślenia - elastyczność i zaangażowanieMILE WIDZIANE:- doświadczenie przy koordynowaniu zadań- zainteresowanie nowoczesnymi technologiami- doświadczenie w pracy z klientem- chęć aktywnego zarządzania projektami i doskonalenia w tym zakresie

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 083 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy