Etat Kierownik oddziału administracyjno-technicznego (eat)(nr 2632)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Kierownik oddziału administracyjno-technicznego (eat)(nr 2632)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2632
OBOWIĄZKI:
Główne obowiązki:- organizowanie i prowadzenie działalności Oddziału Administracyjno-Technicznego stosownie do potrzeb komórek działalności podstawowej, w tym aktualizacja i weryfikacja instrukcji oraz innych dokumentów wewnętrznych,- sprawowanie nadzoru nad pracownikami Sekcji Administracyjnej, Sekcji Techniczno-Transportowej, Sekcji Utrzymania Czystości, w szczególności dbanie o właściwą efektywność realizowanych zadań,- przestrzeganie zasady gospodarności i oszczędności,- sprawowanie nadzoru nad wydatkami budżetowymi z tytułu prowadzonej działalności Oddziału,- sprawowanie nadzoru nad właściwym realizowaniem zadań zgodnych z zasadniczym planem przedsięwzięć i zamierzeń Oddziału oraz harmonogramem prac i zadań poszczególnych sekcji,- sprawowanie nadzoru nad prowadzeniem punktu kancelaryjnego w WSSE,- sprawowanie nadzoru nad organizowaniem i prowadzeniem spraw związanych z zabezpieczeniem i ochroną mienia WSSE,- sprawowanie nadzoru nad organizowaniem i prowadzeniem podstępowań dotyczących zbycia składników rzeczowych majątku ruchomego WSSE,- sprawowanie nadzoru nad organizowaniem i prowadzeniem ewidencji pieczątek i pieczęci,- sprawowanie nadzoru nad organizowaniem spraw związanych z ruchem majątku WSSE, jego ewidencją i inwentaryzacją,- sprawowanie nadzoru nad zapewnieniem prawidłowej eksploatacji nieruchomości, gospodarki paliwowo-energetycznej, urządzeń energetycznych, chłodniczych, instalacji elektrycznych i gazowych, sieci wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, urządzeń łączności, alarmowych i sygnalizacyjnych, sprzętu techniczno-gospodarczego, dźwigu towarowego,- sprawowanie nadzoru nad przeprowadzeniem okresowych przeglądów nieruchomości w celu zapewnienia niezbędnych napraw, remontów i zabiegów konserwacyjnych,- sprawowanie nadzoru nad zapewnieniem sprawności i niezawodności działania wszelkiej instalacji znajdującej się w budynkach oraz urządzeń, przeprowadzenie niezbędnych napraw instalacji, zabiegów konserwacyjnych, remontów oraz napraw z uwzględnieniem: priorytezacji, opracowania planów, źródła i możliwości sfinansowania oraz określenie możliwości udziału usług własnych lub wyspecjalizowanych jednostek serwisu technicznego,- sprawowanie nadzoru nad utrzymaniem w należytym stanie technicznym i estetycznym obiektów budowlanych będących w zarządzaniu WSSE, nadzór nad poddawaniem okresowym kontrolom, nadzór nad prawidłową eksploatacją nieruchomości oraz nadzór nad prowadzeniem dla każdego budynku książki obiektu budowlanego,- prowadzenie działalności inwestycyjnej, nadzór nad remontami kapitalnymi i bieżącymi m.in. poprzez opracowanie planów rocznych, nadzór i dokonywanie rozliczenia finansowego oraz koordynowanie rekonstrukcji i renowacji wynikających z otrzymanych dotacji,- sprawowanie nadzoru nad prowadzeniem działalności transportowej WSSE poprzez zapewnienia sprawności technicznej, właściwej eksploatacji taboru samochodowego oraz należyte zabezpieczenie przewozu osób i mienia,- sprawowanie nadzoru nad organizowaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej stosownie do potrzeb komórek działalności podstawowej,- sprawowanie nadzoru nad utrzymaniem otoczenia siedziby WSSE, w tym zieleni, w należytej czystości i porządku,- sprawowanie nadzoru nad utrzymaniem pomieszczeń WSSE w należytej czystości i porządku,- sprawowanie nadzoru nad prowadzeniem gospodarki odpadami , w tym niebezpiecznymi, a w szczególności odpadami medycznymi i powstałymi w laboratorium,- sprawowanie nadzoru nad prowadzeniem gospodarki środkami ochrony indywidualnej, odzieżą i obuwiem roboczym, w tym zaopatrywanie pracowników laboratorium w czystą odzież ochronną, terminowe i rzetelne sporządzanie planów, sprawozdań, zestawień i innych wymagających przepisami prawa, zarządzeniami wewnętrznymi i poleceniami Dyrektora dokumentacje,- współpraca z jednostkami administracji publicznej, służbami państwowymi, instytucjami naukowymi i innymi w obszarze realizacji zadań kierowanego Oddziału.Oferujemy:- stabilną pracę w jednostce administracji publicznej na podstawie umowy o pracę,- wynagrodzenie i inne profity finansowe zawsze na czas,- ciekawe projekty oraz rozwój umiejętności poprzez współpracę z ekspertami w branży,- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia,- dodatek za wieloletnią pracę od 5% do 30% wynagrodzenia zasadniczego oraz nagrody jubileuszowe,- dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. trzynastka,- dodatkowe profity pracownicze (np. karty podarunkowe, dofinansowanie do tzw. wczasów pod gruszą, lub do wypoczynku dzieci i młodzieży),- praca w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania kwalifikacyjne:- obywatelstwo polskie, lub obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,- odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje (zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie kwalifikacji wymaganych na poszczególne stanowiska pracy w stacji sanitarno-epidemiologicznej (Dz. U. 2010 Nr 48, poz. 283),- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,- osoba nie może być skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z uprawnieniami budowlanymi, mile widziane wykształcenie wyższe na kierunku administracja,- preferowane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,- minimum 3 lata stażu pracy.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy