kandydatów

Etat Kierownik gospodarczy (nr 2631)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Kierownik gospodarczy (nr 2631)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2631
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:a) prowadzenie spraw związanych z administrowaniem nieruchomosciami na terenie jednostki oraz prowadzenie ksiąg inwentarzowychb) realizacja zakupów wyposazenia szkoły zgodnie z decyzjami dyrektorac) nadzór nad gospodarką odpadami (utilizacja i ochrona środowiska)d) rozliczanie podwładnych z powierzonych zadańWarunki pracy:a) rodzaj pracy: praca administracyjno biurowa, praca przy komputerze w wymiarze 2 godzin dziennie, wymagająca wysokiego stopnia samodzielnościb) wymiar czasu pracy 1/4 etatuc) umowa o pracęd) miejsce pracy: w budynku przy ul. Rajska 1, 85-485 Bydgoszcz, budynek bez windyW miesiacu poprzedzajacym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, nie wynosił 6%
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:a) posiadane obywatelstwo polskie;b) ma pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych;c) posiada kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania pracy na określonym stanowiskud) niekaralność (dotyczy: nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarzenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe)e) wykształcenie co najmniej średenie kierunkowef) sumienność, bezstronność, uczciwość, rzetelność, nieposzlakowana opiniag) umiejętnośc biegłej obsługi komputera ( w szczególnosci w zakresie aplikacji MS Office)h) wysoka kultura osobistai) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowiskuWymagania dodatkowe:a) umiejętność organizacji pracy w zespole, kreatywność, zdolność do samodzielnej pacyb) znajomość obsługi pakietu programów placowych PŁATNIK, GUS c) znajomość zasad księgowości budżetowej w jednostkach oświatowych w zakresie płac, znajomosc przepisów z zakresu prawa podatkowegod) znajomość przepisów ZUSe) gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy