kandydatów

Etat Księgowa/y (nr 2690)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Księgowa/y (nr 2690)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2690
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie ksiąg rachunkowych rodzinnych Ogrodów Działkowych , zgodnie z Ustawą o Rachunkowości i Zakładowym Planem Kont na programie komputerowym DGCS PZD System- Sprawdzamie dokumentów finansowych i ich dekretowanie i księgowanie- Uzgadnianie sald kont rozrachunkowych- Sporządzanie sprawozdań finansowych Rodzinnych Ogrodów Działkowych- Sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych- Zgłaszanie , wyrejestrowywanie ubezpieczonych oraz sporządzanie comiesięcznych deklaracji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: Rachunkowość, finanse, ekonomia

Wymagania inne:

Doświadczenie min. 3 lata na stanowisku księgowegoZnajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, mile widziana znajomosc programu DGCSDobra organizacja pracy, terminowość i skrupulatność, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz pełnioną funkcje

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy