kandydatów

Etat Ratownik medyczny(nr 2725)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Ratownik medyczny(nr 2725)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2725
OBOWIĄZKI:
- czuwanie nad stanem zdrowia podopiecznych przebywających w ciągu dnia w Ośrodku (dzieci i młodzież niepełnosprawna intelektualnie),- wykonywanie niezbędnych zabiegów i czynności, do których uprawniony jest ratownik medyczny: karmienie PEG tj. przyskórna endoskopowa gastrostomia, cewnikowanie, wlewki, podawanie leków, kontrola napadów epilepsji,- współpraca z rodzicami podopiecznych w zakresie udzielania informacji i wskazówek dotyczących prowadzonych czynności medycznych, bieżących zaleceń i wskazań lekarskich,- wspieranie uczestników w wykonywaniu czynności pielęgnacyjnych i higienicznych, pomoc w karmieniu w zależności od potrzeb i możliwości uczestników w tym zakresie,- wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, dostępnymi metodami i środkami oraz zgodnie z zasadami etyki zawodowej,- monitorowanie dat ważności leków podawanych w Ośrodkuwynagrodzenie: 3475 zł brutto + premia 5% + dodatek stażowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ratownik medyczny
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Wymagania inne:

wykształcenie średnie kierunkowe / policealne, preferowane kierunkowe wyższe, kierunek / specjalność: ratownik medyczny, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną, dyplom w zawodzie, odpowiedzialność, empatia, wrażliwość

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 475 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy