kandydatów

Etat Spawacz - lutowacz

Firma: Przedsiębiorstwo ALPLAST spółka z o.o. sp. kom. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 5118954, z dnia 2021-07-09

Przedsiębiorstwo ALPLAST spółka z o.o. sp. kom.

Produkujmy pod marką "radeco"  - grzejniki łazienlowe i dekoracyjne od 1994 roku. Produkty sa znane an rynku  polskim i kilku rynkach europejskich .

Firma śrdniej wielkości - ok 60 pracowników .  Więcej o naszych wyrobach na stronie www.radeco.com.pl

Spawacz - lutowacz

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników do lutowania grzejników drabinkowych - obsługi automatów do lutowania.
Lutowanie gazowe.
Praca polega na składaniu grzejników,  załadunku do automatu, kontroli procesu, sprawdzeniu szczelności. Możliwość przyuczenia do lutowania gazowego.

Wymagania

  • Umiejętność obsługi planików gazowych (istnieje możliwość przyuczenia)
  • Chęć do pracy i rzetelność.

Oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie akordowe - pracownik  dokładnie wie ile zarabia za konkretną pracę.
  • Pracę w zgranym od wielu lat zespole.
  • Możliwość przyuczenia do lutowania.