kandydatów

Etat Asystent ds. eksportu(nr 2803)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Asystent ds. eksportu(nr 2803)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2803
OBOWIĄZKI:
•Organizowanie transportu poprzez kontakt ze stałymi dostawcami usług spedycyjnych•Przygotowanie i gromadzenie dokumentacji wysyłek eksportowych•Wprowadzanie zamówień produkcyjnych•Wsparcie sprzedaży w bieżącym kontakcie z Klientem lub też przejęcie całości relacji z wybranymi klientami (możliwy rozwój w strukturach sprzedaży)•Realizowanie ustalonego planu sprzedaży wspólnie z całym działem eksportu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagania:•Wykształcenie wyższe•Mile widziana znajomość obiegu dokumentacji exportowej (CMR, packing list)•Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innego języka obcego)•Bardzo dobra znajomość środowiska MS Windows, MS Office, Excel •Prawo jazdy kat. B•Wysoko rozwinięte zdolność interpersonalne – komunikacyjne, negocjacyjne, współpracy w grupie•Silna motyw, mile widzine również osoby posiadające stopień niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy