Etat Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (nr 2808)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (nr 2808)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2808
OBOWIĄZKI:
obsługa wózków widłowych i kontrola prawidłowości ich działania; wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych oraz przemieszczanie towaru; pobieranie, sprawdzanie ilościowe i przekazywanie towarów odbiorcy oraz prowadzenie dokumentacji przewozowej; zabezpieczanie przewożonego towaru przed zniszczeniem i uszkodzeniem, równomierne układanie ładunków na paletach, podstawach i klockach; ustawianie spaletyzowanych materiałów w stosy; składowanie, transportowanie i odpowiednie obchodzenie się z materiałami żrącymi, łatwopalnymi i utleniającymi się; przestrzeganie przepisów BHP, ochrony ppoż i ochrony środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa wózków widłowych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Wymagania inne:

mile widziane 2-3 miesiące doświadczenia zawodowego, umiejętność utrzymywania wózków widłowych w należytym stanie technicznym, mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub/i rosyjskiego-praca w brygadach cudzoziemskich.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy