kandydatów

Etat Specjalista wydawca magazynowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Specjalista wydawca magazynowy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/0709
OBOWIĄZKI:
Bieżąca kontrola stanów magazynowych oraz organizacja pracy podległego zespołu, Nadzór nad prawidłowością rozładunków, załadunków i kompletacji wysyłek, Prowadzenie dokumentacji gospodarki magazynowej,Kontrolowanie prawidłowego zabezpieczenia składowanych w magazynie wyrobów i materiałów,Nadzór nad utrzymywaniem czystości hal zgodnie z obowiązującymi standardami ZSZJ,Współpraca z firmami zewnętrznymi m.in. w zakresie obsługi środków transportu oraz serwisu urządzeń Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP i ochrony przeciwpożarowej, jak również ochrony środowiska naturalnego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

gotowośc do pracy w systemie 2-zmianowym, mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziana znajomość programów magazynowych, biegła obsługa Pakietu MS Oficce, umiejetność organizacji i koordynowania pracy własnej oraz zespołu

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią