kandydatów

Etat Pracownik Gospodarczy

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Pracownik Gospodarczy

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/ek.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Pracownik Gospodarczy (teren zewnętrzny)

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Nr tel.: 502 819 667

Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Długotrwałe zatrudnienie - TERMINOWE WYPŁATY!
  • UMOWA o pracę lub umowa zlecenie
  • Praca: poniedziałek-piątek / 6.00-14.00
  • 2 800 PLN brutto miesięcznie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne
  • Wsparcie i szacunek!
Oczekujemy:
  • Umiejętność obsługi kosiarki
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług utrzymania czystości, prace porządkowe, ogrodnicze, gospodarcze na terenie zewnętrznym, odśnieżanie. Utrzymanie czystości wewnątrz obiektu.

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.
Etat Pracownik Utrzymania Czystości w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz 03-08-2022
Etat Pracownik Gospodarczy / Porządkowy (teren zewnętrzny i wewnętrzny) w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz 28-10-2021
Etat Pracownik ds. Technicznych „Złota rączka” w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz 22-10-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-07-2021
Wyświetleń: 184