kandydatów

Etat Specjalista ds. pracy tymczasowej (nr 2881)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista ds. pracy tymczasowej (nr 2881)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2881
OBOWIĄZKI:
rekrutacja i selekcja pracowników tymczasowych z Ukrainy i Rosji, przygotowywanie treści i zamieszczanie ogłoszeń internetowych i prasowych, bieżąca obsługa pracowników tymczasowych w zakresie administarcji personalnej, wprowadzanie danych do systemu asecco Softlab ERP, weryfikacja i wyrabianie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia cudzoziemców, opieka nad pracownikami tymczasowymi zgodnie ze standardami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik agencji pracy tymczasowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

min. 2 miesiące doświadczenia zawodowego, znajomość obsługi pakietu MS Office, programu Asseco Softlab ERP, znajomośc przepisów dotyczących pobytu i zatrudniania cudzoziemców w Polsce, znajomość Ustawy o cudzoziemcach i Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, dyspozycyjność i gotowość do wykonywania pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, gotowość do wykonywania pracy w niepełnym wymiarze czasu (1/2 etatu).

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy