kandydatów

Etat Sprzątaczka (nr 2915)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Sprzątaczka (nr 2915)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2915
OBOWIĄZKI:
sprzątanie pomieszczeń i utrzymywanie czystości, obsługa maszyn sprzątających, układanie palet na regałach i w pomieszczeniach magazynowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzątaczka biurowa
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa maszyn sprzątających

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie i duże doświadczenie zawodowe, umiejętność obsługi maszyn sprzątających i wózka widłowego, dyspozycyjność, dokładność, szybkość działania, perfekcyjne wykonywanie obowiązków, pożądane uprawnienia do obsługi wózka widłowego lub prawo jazdy kat. B, uczciwość, rzetelność, gotowość do wykonywania pracy dorywczej (10 godzin tygodniowo)

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy