kandydatów

Etat Młodszy wychowawca działu penitencjarnego(nr 2917)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Potulice

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Młodszy wychowawca działu penitencjarnego(nr 2917)
Miejsce pracy: Potulice
Numer: StPr/21/2917
OBOWIĄZKI:
Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.Zakład Karny w Potulicach jest jednostką penitencjarną typu zamkniętego, dla skazanych mężczyzn odbywających karę po raz pierwszy.OFERUJEMY:- stałą pracę,- pewną wypłatę comiesięcznego uposażenia,- możliwość rozwoju zawodowego,- awanse związane z podwyższaniem uposażenia.Oprócz miesięcznych uposażeń dodatkowo oferujemy:- wypłatę raz w roku dopłaty do wczasów dla funkcjonariusza i jego członków rodziny,- wypłatę raz w roku dopłaty do przejazdu środkami transportu publicznego dla funkcjonariusza i jego członków rodziny,- ryczałt za dojazd do miejsca pełnienia służby,- wypłatę dodatkowego uposażenia w postaci nagrody rocznej w wysokości pobieranego uposażenia,- raz w roku wypłatę równoważnika za umundurowanie,- nagrody uznaniowe,- nagrody jubileuszowe,- dla funkcjonariuszy przechodzących w służbę stałą zasiłek na zagospodarowanie,- dla funkcjonariuszy w służbie stałej: comiesięczny równoważnik z tytułu braku mieszkania lub uzyskanie pomocy finansowej na zakup mieszkania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

WYMAGANIA STAWIANE KANDYDATOM:W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba:1) posiadająca obywatelstwo polskie;2) posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej;3) korzystająca z pełni praw publicznych;4) która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;5) która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lubumyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrokwarunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy sięprzeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;6) dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych;7) posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe;8) posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.Wymagane wykształcenie wyższe o kierunku mającym zastosowanie w resocjalizacji, w szczególności: resocjalizacja, profilaktyka społeczna, pedagogika, socjologia, kryminalistyka oraz prawo.

Miejsce pracy:

Potulice

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 420 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy