kandydatów

Etat Administrator(nr 2966)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Administrator(nr 2966)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2966
OBOWIĄZKI:
Zadania i oczekiwania:- przygotowywanie umów, aneksów, rozwiązywanie umów z firmami wynajmującymi - nadzór nad nieruchomościami, - opracowywanie sprawozdań rocznych opisowych z działalności administracyjno-gospodarczej,- zapewnianie obsługi posiedzeń, spotkań, konferencji - (miejsce obrad, posiłki, zakwaterowanie) - ubezpieczanie majątku i budynków i nadzór nad ubezpieczeniem majątku, - prowadzenie remontów w budynkach, - dokonywanie zakupów mebli, sprzętu biurowego, itp. po akceptacji Dyrektora, - nadzorowanie konserwację urządzeń: wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, elektrycznych, telefonicznych, sprzętu p.pożarowego dźwigów. odpowiedzialność za sprawne ich działanie,-rozliczanie faktur za zużycie energii elektrycznej, z.w., c.w., energii cieplnej, wywozu nieczystości oraz rachunki telefoniczne obciążając najemców pomieszczeń w budynkach,- prowadzenie spraw związanych z majątkiem, - bieżąca obsługa komórek organizacyjnych zapewniając im właściwe warunki pracy - zaopatrzenie w sprzęt i artykuły, biurowe, artykuły żywnościowe,- bezpośrednia obsługa i konserwacja węzła cieplnego w budynkach,- planowanie inwestycji.Oferujemy:- stabilną i satysfakcjonującą pracę na umowę w instytucji pozarządowej, możliwość pracy na zlecenie lub część etatu,- bezpłatny parking.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Administrator nieruchomości (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania:- wykształcenie wyższe,- przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy