kandydatów

Etat Programista – Web Developer

Firma: squareTec sp.j. miejsce pracy: Bydgoszcz

Firma squareTec jest innowacyjną firmą technologiczną specjalizującą się w systemach bezpieczeństwa oraz systemach IT. Z sukcesem tworzymy niekonwencjonalne dedykowane rozwiązania dla naszych klientów. Ze względu na specyfikę prowadzonych projektów naszym celem jest nawiązywanie jest długotrwałych, stabilnych relacji z pracownikami.

Programista – Web Developer
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Opis stanowiska:

Poszukujemy ekspertów oraz ludzi, którzy chcieli by nimi zostać. Ludzi z pasją, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty i rozwijać umiejętności.

Wymagania:
  • znajomość  technologii HTML5, CSS, JS, Angular 8+, Typescript,
  • znajomość języka C# i ASP.NET / ASP.NET MVC,
  • znajomość relacyjnych i dokumentowych baz danych,
  • umiejętność projektowania i tworzenia interfejsów użytkownika,
  • umiejętność tworzenia wysokiej jakości przejrzystego kodu oraz analitycznego myślenia,
  • poszukiwanie niekonwencjonalnych rozwiązań.
Dodatkowe atuty:
  • znajomość ASP.NET Core
  • znajomość technologii REST,
  • znajomość biblioteki Entity Framework,
  • doświadczenie w pracy z Adobe XD,
  • doświadczenie w używaniu systemów kontroli wersji (np. GIT),
  • doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM.
Oferujemy:

Pracę w istniejącej od lat, innowacyjnej firmie technologicznej realizującej ciekawe niekonwencjonalne projekty. Nieduży zespół, dużą samodzielność i elastyczność oraz przyjazną atmosferę w pracy. Udział i wpływ na cały proces realizacji projektów. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy z atrakcyjnym modelem premiowania. Szkolenia zgodnie z wybranymi kierunkami rozwoju oraz możliwość dofinasowania kształcenia. Preferowaną przez nas formą zatrudnienia jest umowę o pracę na czas nieokreślony.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w squareTec Sp. j. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."