Etat Referent / specjalista w dziale nauki i projektów cm - sekcja nauki cm (nr 2994)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Referent / specjalista w dziale nauki i projektów cm - sekcja nauki cm (nr 2994)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2994
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska- Obsługa administracyjno-finansowa podstawowej działalności badawczej finansowanej ze źródeł zewnętrznych i wewnętrznych;- Obsługa administracyjna wniosków o nagrody dla nauczycieli akademickich;- Obsługa administracyjna konferencji naukowych;- Obsługa administracyjna zadań związanych z działalnością upowszechniającą naukę; - Współpraca ze Wydziałami CM UMK w ramach obsługiwanych zadań; - Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zadań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania:- wykształcenie wyższe (studia ekonomiczne, administracyjne, prawnicze) lub średnie (ekonomiczne) - co najmniej 2-letni staż pracy, w tym doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,- biegła znajomość obsługi komputera, w tym MS Office,- umiejętność działania pod presją czasu,- zdolności organizacyjne,- komunikatywność, samodzielność, otwartość na współpracę.Mile widziane:- Znajomość przepisów prawnych regulujących:- funkcjonowanie jednostek sektora finansów publicznych;- ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym;- ustawy o zasadach finansowania nauki;

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy