kandydatów

Etat Pracownik Produkcji

Firma: Bacto-Tech Sp. z o.o. miejsce pracy: Toruń

Ogłoszenie numer: 5211252, z dnia 2021-07-22

Bacto-Tech Sp. z o.o.

Jesteśmy polskim producentem ekologicznych i wydajnych preparatów bioaktywnych. Czerpiąc inspirację z natury, nieustannie pracujemy nad tworzeniem nowych technologii, dzięki którym preparaty bakteryjne BactoTech mają wszechstronne zastosowanie w przemyśle, rolnictwie, gospodarstwie domowym i ochronie środowiska

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

Firma Bacto-Tech Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI.

Zakres obowiązków:

  • konfekcjonowanie towaru
  • naklejanie etykiet
  • przygotowywanie towaru do wysyłki

Wymagania

  • sprawność fizyczna
  • sumienność
  • odpowiedzialność

Oferujemy

Firma oferuje:

  • jednozmianowy system pracy – 8h
  • umowę na okres próbny dwóch miesięcy: zlecenie ze stawką 18,30 za godzinę (brutto) bądź umowę o pracę 3000 (brutto)

Praca od zaraz.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-07-2021
Wyświetleń: 183