Etat Księgowy / kierownik gospodarczy (stanowisko łączone dla jednej osoby)(nr 3008)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Księgowy / kierownik gospodarczy (stanowisko łączone dla jednej osoby)(nr 3008)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3008
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań na stanowisku księgowy:a) naliczanie płac zgodnie z obowiązującymi przepisami;b) współpraca z instytucjami: US, ZUS, GUS;c) sprawozdania, statystyki resortowe dotyczące wynagrodzeń;d) sporządzanie zaświadczeń o wynagrodzeniu.Zakres wykonywanych zadań na stanowisku kierownik gospodarczy:a) prowadzenie spraw związanych z administrowaniem nieruchomościami na terenie jednostki oraz prowadzenie ksiąg inwentarzowych;b) realizacja zakupów wyposażenia szkoły zgodnie z decyzjami dyrektora;c) nadzór nad gospodarką odpadami ( utylizacja i ochrona środowiska);d) rozliczanie podwładnych z powierzonych zadań.księgowy wymiar czasu pracy: 3/4 etatu, kierownik gospodarczy wymiar czasu pracy: 1/4 etatu (razem 1 pełny)wynagrodzenie 3.546 zł brutto + dodatek stażowy do 20%
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Wymagania w stosunku do kandydatów - niezbędnea) posiadanie obywatelstwa polskiego;b) ma pełną zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych;c) posiada kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania pracy na określonym stanowisku;d) niekaralność (dotyczy: nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe);e) wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe;f) sumienność, bezstronność, uczciwość, rzetelność, nieposzlakowana opinia;g) umiejętność biegłej obsługi komputera (w szczególności w zakresie aplikacji MS Office);h) wysoka kultura osobista;i) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie ma wyżej wymienionych stanowiskach.Wymagania w stosunku do kandydatów - dodatkowea) umiejętność organizacji pracy w zespole, kreatywność, zdolność do samodzielnej pracy;b) znajomość obsługi pakietu programów płacowych, PŁATNIK, GUS;c) znajomość zasad księgowości budżetowej w jednostkach oświatowych w zakresie płac; znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego;d) znajomość przepisów ZUS;e) gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 546 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy