kandydatów

Etat Technik procesu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia miejsce pracy: Toruń

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Technik procesu
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/1418
OBOWIĄZKI:
Industrializacja nowych wyrobów, przygotowanie zakupów narzędzi i modyfikacja narzędzi dla nowych/bieżących wyrobów/procesów. Przygotowywanie instrukcji roboczych i ustawień dla nowych/bieżących procesów. Zatwierdzenie/kontrola wykonalności każdego etapu produkcji nowych wyrobów, określenie maszyn (w zespole), narzędzi/ich weryfikacja i kodyfikacja. Wstępne zatwierdzenie/ostateczne nowych maszyn i narzędzi. Doskonalenie procesów i maszyn (redukcja braków i kosztów, system LEAN), PFMEA (w zespole). Przepływ materiałowy na maszynie i przygotowanie linii produkcyjnej, nadzorowanie produkcji próbek wstępnych. Przygotowanie prototypów, wsparcie Utrzymania Ruchu z przygotowaniem list części zamiennych dla maszyn. Współpraca z działem jakości w razie wprowadzania nowych/zmodyfikowanych wyrobów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Zaangażowanie, znajomość mechaniki, rysunku technicznego, PFMEA, SMED.[Inne] : minimum roczne doświadczenie w obszarze technicznym w przedsiębiorstwie produkcyjnym lub na stanowisku ustawiacza.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia