kandydatów

Etat Technik narzędziowni i utrzymania ruchu(nr 3040)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Technik narzędziowni i utrzymania ruchu(nr 3040)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3040
OBOWIĄZKI:
Do podstawowych obowiązków pracownika będzie należeć: - planowanie pracy wydziału stosownie do powierzonych zadań i wchodzących zleceń oraz nadzór nad ich terminową realizacją - utrzymanie zakładu w ruchu i sprawności technicznej z maksymalnym ograniczeniem przestojów spowodowanych niesprawnością maszyn - planowanie i zapewnienie prowadzenia przeglądów maszyn i urządzeń oraz remontów, - wprowadzanie zmian w celu poprawy funkcjonalności maszyn pod kątem redukcji strat energii i wydajności - organizacja wytwarzania i napraw w wydziale narzędzi produkcyjnych do pras itp. - merytoryczny nadzór zaopatrzenia technicznego w zakresie zabezpieczenia w narzędzia i materiały do realizacji zadań Oferujemy:- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, - pracę jednozmianową, - pracę w zespole z osobami doświadczonymi, - nabycie różnorodnych umiejętności dotyczących zróżnicowanych typów urządzeń, - pokrycie kosztów szkoleń, nabycia i odnowienia uprawnień, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, - przelew wynagrodzenia zawsze na czas, - miłą atmosferę w pracy. wynagrodzenie od 4.000 zł brutto + premia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania:- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne- minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w Wydziale Utrzymania Ruchu- umiejętność czytania dokumentacji technicznej - znajomość konstrukcji tłoczników, wykrojników i innych narzędzi do pras- znajomość budowy maszyn - uprawnienia elektroenergetyczne w zakresie dozoru i eksploatacji (mile widziane)- umiejętność kierowania zespołem pracowników- umiejętność podejmowania decyzji i działania pod presją czasu- znajomość obsługi komputera

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy