kandydatów

Etat Specjalista ds. kadrowo-płacowych(nr 3118)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista ds. kadrowo-płacowych(nr 3118)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3118
OBOWIĄZKI:
ZADANIA:- Prowadzenie dokumentacji kadrowej, - Sprawowanie merytorycznego nadzoru nad prawidłową realizacją procesów kadrowych, - Weryfikacja danych oraz ich aktualizacja w systemie kadrowo-płacowym, - Nadzorowanie poprawności ewidencji czasu pracy, - Rozliczanie czasu pracy, - Monitorowanie okresowych badań pracowników, - Współpraca z obszarem płac i innymi komórkami,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

- Znajomość programów kadrowo-płacowych, - Biegła znajomość przepisów prawa pracy, - Min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - Wykształcenie minimum średnie, - Komunikatywność, skrupulatność, systematyczność, samodzielność

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy