kandydatów

Etat Pomocnik magazyniera(nr 3138)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Łochowo

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pomocnik magazyniera(nr 3138)
Miejsce pracy: Łochowo
Numer: StPr/21/3138
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towarów do magazynu wraz z dokonywaniem ich weryfikacji jakościowej i ilościowej,rozmieszczanie towarów w magazynie na wyznaczonej powierzchni magazynowej,wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych ,utrzymywanie czystości w pomieszczeniach magazynowych,posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,przestrzeganie ustalonych procedur działania związanych z magazynowaniem, i wysyłaniem towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Komputer - podstawy obsługi komputera i internetu
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: Prawo jazdy B

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : szybkie uczenie się[Umiejętność 1] : biegłe liczenie[Inne] : min. średnie wykształcenie, niezależnie od wyuczonego zawodu, osoba chętna do pracy, w przypadku braku doświadczenia zawodowego zapewnimy szkolenie, wymagana osoba schludna, dbająca o porządek, posiadająca umiejętność logicznego i strategicznego myślenia i samodzielna

Miejsce pracy:

Łochowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy