kandydatów

Etat Palacz(nr 3201)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Palacz(nr 3201)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3201
OBOWIĄZKI:
- obsługa kotłów parowych z rusztem mechanicznym wraz z urządzeniami towarzyszącymi (wentylatory, taśmociągi, odżużlacz, pompy, stacja uzdatniania wody),- kontrola i utrzymanie wymaganych parametrów pary technologicznej,- kontrola sprawności powierzonych maszyn i urządzeń,- prowadzenie dokumentacji związanej z pracą kotła,- bezpośredni nadzór nad bezpieczeństwem pracy na kotłowni w trakcie prowadzonej zmiany,- zabezpieczanie kotłów i urządzeń w przypadku awarii,- staranna realizacja powierzonych zadań,wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi

Wymagania inne:

wymagane min. roczne doświadczenie na stanowisku palacz kotłów parowych, wymagane uprawnienia do obsługi kotłów parowych (o mocy powyżej 50 kW), gotowość do podjęcia pracy zmianowej, dobra organizacja pracy własnej, samodzielność,

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy