Etat Kierownik oddziału zamówień publicznych i zaopatrzenia (ezp)(nr 3252)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Kierownik oddziału zamówień publicznych i zaopatrzenia (ezp)(nr 3252)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3252
OBOWIĄZKI:
nadzorowanie prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z obowiązującymi przepisami wewnętrznymi i prawa,przygotowywanie umów zawieranych z dostawcami towarów i usług - nadzorowanie czynności formalno-prawnych z nimi związanych oraz monitorowanie ich realizacji,nadzorowanie prowadzenia rejestrów postępowań o udzielenie zamówień publicznych i rejestrów zawartych umów,współpracowanie z Prezesem Urzędu Zamówień Publicznych w zakresie sprawozdawczości, wystąpień, podań, wniosków oraz innych wymaganych przepisami ustawy o zamówieniach publicznych,nadzorowanie racjonalnego wykorzystania zasobów finansowych w podległej komórce,nadzorowanie opracowywania i realizację rocznych planów pracy w podległych komórkach.planowana data rozpoczęcia pracy: sierpień/ wrzesień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS OFFICE

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe II stopnia, na kierunku administracja, zamówienia publiczne lub pokrewne oraz dodatkowe kwalifikacje mające zastosowanie w realizacji zadań w PIS (studia podyplomowe) z zakresu zamówień publicznych, minimum 5 lat stażu pracy, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym, mile widziana znajomość języka angielskiego, wymagana znajomość ustawy o finansach publicznych, dobra znajomość obsługi komputera i podstawowych aplikacji (np. programy Excel, Word, PowerPoint, Access), mile widziane doświadczenie zawodowe w Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy