kandydatów

Etat Pracownik budowlany, posadzkarz(nr 3303)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracownik budowlany, posadzkarz(nr 3303)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3303
OBOWIĄZKI:
Pracownik będzie oddelegowany na terenie całego kraju w zakresie prac budowlanych, posadzkarskich wysoko wyspecjalizowanych polegających na wykonaniu napraw posadzek, wykonywaniu posadzek żywicznych oraz betonowych, polerowaniu i szlifowaniu betonów, przy użyciu wyspecjalizowanego, nowoczesnego sprzętu, którego obsługi nauczy pracodawca. Poszukujemy osób chętnych do pracy w zgranym, kulturalnym zespole młodych pracowników. W zamian za to oferujemy godne warunki pracy i płacy w rozwijającej się, profesjonalnej firmie, która ceni sobie lojalność, uczciwość i zaangażowanie. Reszty nauczysz się u nas :)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane
Uprawnienia: chęć nauki, cierpliwość, dokładność, rzetelność
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: prace budowlane

Wymagania inne:

bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, chęć nauki, cierpliwość, dokładność, rzetelność, obsługa maszyn budowlanych, możliwość pracy w delegacjach na terenie całego kraju

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy