Etat Specjalista ds. handlu i marketingu oraz e-commerce(nr 3334)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista ds. handlu i marketingu oraz e-commerce(nr 3334)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3334
OBOWIĄZKI:
sprzedaż asortymentu z zakresu chłodnictwa komercyjnego, klimatyzacji oraz części AGD; aktywne budowanie rynku, pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie dobrych relacji ze stałymiklientami firmy; praca nad rozwojem marki i wizerunku przedsiębiorstwa; administrowanie stronami internetowymi firmy, wprowadzanie nowych produktów do sklepu internetowego,obsługa zamówień; opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju kanału E-Commerce (CMS dedykowany); wdrażanie rozwiązań SEO przy współpracy z agencjami zewnętrznymi; realizacja kampanii Adwords i w Social Media; analityka internetowa, Content MarketingRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony (praca od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie: min. średnie język angielski na poziomie średnio zaawansowanym doświadczenie handlowe oraz umiejętność prowadzenia negocjacji znajomość specyfiki branży e-commerce oraz obsługi systemów CMS znajomość narzędzi: Google AdWords, Google Analytics, Google Search Console Corel Draw, Office dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w branży chłodniczej/klimatyzacyjnej znajomość obsługi programów sprzedażowych (Insert GT SUBIEKT)

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy