kandydatów

Etat Starszy referent w sekcji transportowej(nr 3349)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Starszy referent w sekcji transportowej(nr 3349)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3349
OBOWIĄZKI:
Ogólny zakres obowiązków- prowadzenie ewidencji majątku służby Transportu i Ruchu Wojsk (TiRW), służby infrastruktury oraz pion ochrony informacji niejawnej (POIN),- pełnienie funkcji referenta służby do wykonywania operacji w ZWSI RON w dziale zaopatrzenia - TiRW infrastruktura, POIN,- wykonywanie dokumentów zgodnie z modelową instrukcją obiegu dokumentów ZWSI RON w 1 BLog,- udział w szkoleniu pracowników,- znajomość przepisów regulujących wykonywane obowiązki służbowe, śledzenie ich zmian w celu wykorzystania bieżącej działalności,- identyfikacja ryzyka w ramach obszarów zadaniowych objętych zakresem obowiązków,- wykonywanie prac kancelaryjno biurowych w zakresie zakładania, prowadzenia i archiwizowania dokumentacji wytworzonej na zajmowanym stanowisku,- wykonywanie innych zadań nie wymienionych powyżej zgodnych z obowiązującymi przepisamiwynagrodzenie zasadnicze 2790 zł brutto + premia 10% + dodatek za wysługę latwynagrodzenie zasadnicze po okresie próbnymna czas określony 12 m-cy 2840 zł brutto + premia 10% + dodatek za wysługę latwynagrodzenie zasadnicze przy podpisaniu umowy na czas nieokreślony 2940 zł brutto + premia 10% + dodatek za wysługę lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania - oczekiwania pracodawcy:- wykształcenie: średnie liczba lat pracy ogółem 3 lata, preferowane wyższe,- preferowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.- obsługa komputera- biegła znajomość Excel, Power point, redagowanie pism i opracowywanie planów- umiejętność pracy pod presją czasu- dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 790 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy