Etat Inspektor w wydziale kontroli paliw, handlu i usług(nr 3388)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Inspektor w wydziale kontroli paliw, handlu i usług(nr 3388)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3388
OBOWIĄZKI:
Osoba na tym stanowisku:przeprowadza kontrole przedsiębiorców w zakresie przestrzegania przepisów i zasad obrotu towarowego artykułówprzemysłowych, a w szczegółności w zakresie jakości paliw oraz świadczonych usług,wykonuje wszelkie czynności administracyjne związane z postępowaniem kontrolnym i pokontrolnym, w tymdokumentuje ustalenia z przeprowadzonej kontroli, opracowuje akta sprawy,sporządza informacje i sprawozdania okresowe dotyczące przeprowadzanych kontroliCo oferujemystabilne zatrudnienie;dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20 % wynagrodzenia zasadniczego w zależności odudokumentowanego stażu pracy;dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka);nagrody jubileuszowe oraz okresowe;rozwój umiejętności poprzez współpracę z doświadczoną kadrą pracowniczą;dogodną lokalizację w centrum Bydgoszczy;możliwość rozwoju zawodowego;możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie;pakiet socjalny m.in. dofinansowanie wypoczynku pracownika i jego dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnychwarunkach;Warunki pracyWarunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Przeprowadzanie kontroli w terenie.Stanowisko pracy zlokalizowane w pokojach biurowych. Podstawowe wyposażenie stanowiska to zestaw komputerowy zoprogramowaniem. Obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę. Reprezentowanie urzędu na zewnątrz. Czas pracy -zgodnie z przepisami ustawy o służbie cywilnej.Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: Stanowisko pracy zlokalizowane jest na I piętrzebudynku. Występuje utrudniony lub ograniczony dostęp do budynku dla osób, które mają problemy z samodzielnymporuszaniem się po schodach. Ponadto samochód wykorzystywany do pracy w terenie nie jest dostosowany doprowadzenia przez osoby niepełnosprawne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

(wymagania niezbędne)Wykształcenie: średniePODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ USTAW:z dnia 15.12.2000 r. o Inspekcji Handlowej (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1706)z dnia 25.06.2006 r. o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (t. j. Dz. U. z 2021 r. poz. 133)z dnia 06.03.2018 r. Prawo Przedsiębiorców (t. j. Dz. U. z 2021 r. poz. 162)Zdolność analitycznego myślenia i komunikatywnośćUmiejętność współpracyUmiejętność obsługi komputera (środowisko Windows) i urządzeń biurowychPrawo jazdy kat. BPosiadanie obywatelstwa polskiegoKorzystanie z pełni praw publicznychNieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe2Dodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe)Wykształcenie: wyższe techniczne lub administracyjneDoświadczenie zawodowe w obszarze administracjiZnajomość języka angielskiegoUmiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowychUmiejętność organizacji pracy i orientacji na osiąganie celów

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy