kandydatów

Etat Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Firma: P.W. Hobby Piotr Matuszewski miejsce pracy: Brzoza

Firma HOBBY jest producentem oraz dystrybutorem karm i akcesoriów dla zwierząt domowych. Od prawie 30 lat nasza marka Vitapol oferuje szeroką gamę produktów dla gryzoni, królików i ptaków. W swoim portfolio posiadamy również wiele światowych marek, które z powodzeniem prezentujemy polskim oraz zagranicznym konsumentom.

Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Brzoza
Opis stanowiska:
  • utrzymanie ruchu parku maszynowego w pełnej sprawności,
  • nadzór nad okresowymi przeglądami, konserwacją oraz modernizacją maszyn i urządzeń,
  • sprawne diagnozowanie usterek oraz dokonywanie napraw,
  • ścisła współpraca z działem produkcyjnym.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne kierunkowe – automatyka, elektromechanika,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki i budowy maszyn,
  • umiejętność czytania oraz posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn,
  • umiejętność identyfikacji awarii,
  • zaangażowanie, sumienność,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kategorii B ze względu na gotowość do ewentualnych wyjazdów służbowych na terenie Polski.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym,
  • możliwość pracy w środowisku międzynarodowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość uzyskania pakietu medycznego.